Date Opponent Time Score Links
November
Sat. 17 vs. Cambridge Duals 8:00 AM 1st PLACE
  10 teams
  vs. Takedown Tournament @ Holy Innocents HS 8:30 AM
Tue. 20 vs. West Forsyth Duals @ West Forsyth HS 9:00 AM 1st PLACE
 
December
Sat. 1 vs. Walton Duals @ Walton HS 9:00 AM 2nd Place
Wed. 5 vs. South Paulding / Tucker 5:00 PM
  vs. South Paulding / Tucker 5:00 PM
Fri. 7 vs. Indian Classic @ Kingsport TN TBD
  vs. Indian Classic @ Kingsport TN TBD
Sat. 8 vs. Indian Classic @ Kingsport TN 9:00 AM
  vs. Indian Classic @ Kingsport TN 9:00 AM
Wed. 12 vs. Johns Creek / Dunwoody @ Johns Creek HS 5:00 PM 1st PLACE
  vs. Johns Creek / Dunwoody @ Johns Creek HS 5:00 PM
Fri. 14 vs. Fulton County Championships @ Milton HS TBD
  vs. Takedown Invitational @ Buford HS TBD
Sat. 15 vs. Fulton County Championships @ Milton HS 9:00 AM
  vs. Takedown Invitational @ Buford HS 9:00 AM
Sat. 22 vs. Duals / Battle of the Border @ Lakeview HS, Ft. Oglethorpe 9:00 AM
Thu. 27 vs. Heart of Dixie @ Vestavia AL All Day
Fri. 28 vs. Heart of Dixie @ Vestavia AL All Day
 
January
Sat. 5 vs. West Forsyth / North Paulding @ West Forsyth HS 12:00 PM
  vs. West Forsyth / North Paulding @ West Forsyth HS 12:00 PM
Wed. 9 vs. Roswell @ Roswell HS 5:00 PM
Sat. 12 vs. Region Duals @ Pope HS 9:00 AM 2nd Place
Wed. 16 vs. Milton 5:00 PM
  Senior Night
Thu. 17 vs. State Duals @ Macon Centreplex TBD
Fri. 18 vs. State Duals @ Macon Centreplex TBD
Sat. 19 vs. State Duals @ Macon Centreplex TBD
Wed. 23 vs. Wesleyan & Pace @ Wesleyan HS 5:00 PM
  vs. Wesleyan & Pace @ Wesleyan HS 5:00 PM
Fri. 25 vs. Lovett Duals @ Lovett HS 5:00 PM
Sat. 26 vs. King of The Hill @ Collins Hill HS 9:00 AM
 
February
Sat. 2 vs. Traditional Region 9:00 AM
Fri. 8 vs. Sectionals @ Valdosta HS 4:00 PM
Sat. 9 vs. Sectionals @ Valdosta HS 9:00 AM
Wed. 13 vs. Traditional State @ Macon Centreplex All Day
Thu. 14 vs. Traditional State @ Macon Centreplex All Day
Fri. 15 vs. Traditional State @ Macon Centreplex All Day
Sat. 16 vs. Traditional State @ Macon Centreplex All Day 8th Place
 
November
Sat. 16 vs. Flowery Branch Duals @ Flowery Branch 9:00 AM
Sat. 23 vs. Cambridge Duals 8:00 AM
  10 teams
Tue. 26 vs. Flowery Branch Scramble @ Flowery Branch 8:00 AM
  vs. West Forsyth Duals @ West Forsyth HS 9:00 AM
 
December
Wed. 4 at Wesleyan 5:00 PM
  at Wesleyan 5:00 PM
Fri. 6 vs. Creekview Invitational @ Creekview HS 5:00 PM
  vs. Creekview Invitational @ Creekview HS 5:00 PM
Sat. 7 vs. Creekview Invitational @ Creekview HS 9:00 AM
  vs. Creekview Invitational @ Creekview HS 9:00 AM
Wed. 11 vs. Dunwoody 5:00 PM
  vs. Dunwoody 5:00 PM
Fri. 13 vs. Takedown Invitational @ Buford HS TBD
Sat. 14 vs. Takedown Invitational @ Buford HS 9:00 AM
Sat. 21 vs. Battle of the Border Duals @ Lakeview/Ft. Oglethorpe 9:00 AM
Fri. 27 vs. Damascus Tournament @ Damascus, MD All Day
  vs. Damascus Tournament @ Damascus, MD All Day
Sat. 28 vs. Damascus Tournament @ Damascus, MD All Day
  vs. Damascus Tournament @ Damascus, MD All Day
 
January
Fri. 3 vs. Fulton County Tournament @ Milton HS 5:00 PM
Sat. 4 vs. Fulton County Tournament @ Milton HS 9:00 AM
Wed. 8 vs. Alpharetta 5:00 PM
Sat. 11 vs. Region Duals @ Pope HS 9:00 AM
Thu. 16 vs. State Duals @ Macon TBD
Fri. 17 vs. State Duals @ Macon TBD
Sat. 18 vs. State Duals @ Macon TBD
Wed. 22 at Denmark 5:00 PM
  at Denmark 5:00 PM
Fri. 24 vs. Lovett Duals @ Lovett HS 5:00 PM
Sat. 25 vs. Lambert Last Hoorah @ Lambert HS 9:00 AM
 
February
Sat. 1 vs. Traditional Region 9:00 AM
Fri. 7 vs. Sectionals @ Lanier HS 4:00 PM
Sat. 8 vs. Sectionals @ Lanier HS 9:00 AM
Thu. 13 vs. Traditional State @ Macon Centreplex All Day
Fri. 14 vs. Traditional State @ Macon Centreplex All Day
Sat. 15 vs. Traditional State @ Macon Centreplex All Day
Bold team: Home event